Спортивні секції Тернополя

Ми пропонуємо Вашій увазі одні з кращих, на нашу, думку спортивних секцій для Ваших дуже активних дітей. Ми розвиваємо екстремальні види зимового відпочинку сноубординг і гірські лижі.

Це елітні спортивні секції Тернополя, зазвичай лише діти дуже заможних батьків мають можливість займатись такими видами спорту. Вважаємо нашою задачею допомогти звичайним людям зробити гірськолижний спорт доступним.

На даний момент, лише за 250 грн. в місяць, ми займаємось з дітьми 3 рази в тиждень по 1,5 год кожне заняття. Перший рік, у Вас не буде ніяких додаткових витрат, усе спорядження, необхідне для занять Ваших дітей. Ми надамо усе що потрібно.

Лише після 1 року навчання, якщо Ваші діти показують хороші результати, та зарекомендують себе на змаганнях як перспективні спортсмени, ми будемо залучати батьків до поступової закупки власного спорядження.

Ми знайшли мега класні способи підтримки високого технічого рівня спортсменів у літню пору року, це МАУНТІНБОРДИНГ, та РОЛИКОВІ КОВЗАНИ.

Маунтінбординг — це літній сноуборд. Він схожий на скейт, але з більшими резиновими колесами, що дозволяє цьому снаряду їздити як по асфальту, по траві, також по грунту. Маунтінборд на даний момент не лише класний літній тренажер для сносубордистів, але і окремий вид спорту.

Роликові ковзани, в свою чергу, допомагають тримати високий рівень фізичної та технічної підготовки для лижників влітку.

Перше заняття в спортивних секціях Тернополя в будь — яку пору року: весна, літо, осінь(до листопада) — безкоштовне. З другого заняття, ви оплачуєте місячну вартість. Пропуски занять не відшкодовується. Вийнятки, лише у випадку важких і довгих захворювань.

Отже з усіх спортивних секцій в Тернополі, сноуборд і гірські лижі разом з маунтінбордом і роликами те що справді варто Вашої уваги.

Для маленьких Тернополян, дитячі секції теж доступні. Тому що їх можна починати ставити на лижі і ролики з 3 років, а на сноуборд-маунтінборд в 5-6 років.

Leave a reply