Парк зимових розваг в Тернополі

Парк зимових розваг в Тернополі
У Тернополі нарешті падає сніг! Перші снігопади вже засипали гірськолижну трасу Савич-парку.
 На першому сніговому килимі 3 грудня відбулись перші покатушки на сноубордах і лижах в Тернополі. Але від початку створення Савич-парку (парку зимових розваг у Тернополі) у стратегію його розвитку закладено постійна праця над покращенням інфраструктури парку та поступове створення нових цікавих для любителів гірськолижних видів спорту атракцій.
У новому сезоні на трасі запрацють у більш вільному режимі снігові гармати, покращені траекторії трас, запускається ще один підйомник. Організатори потурбувались і про затишний  відпочинок — наверху на відпочиваючих чекатиме намет, де можна буде поїсти та попити гарячі напої.
 Вздовж усіх трас цього року будуть розміщені яскраві таблички з правилами користування трасою. У системі оплати за скі-паси також передбачені зміни — так як траси найбільше нагружені на вихідні дні починаючи з п’ятниці по неділю є спеціальні пропозиції, які допоможуть розвантажити траси та ціла система мотивації для катання протягом тижня. Освітлені траси дозволяють кататись не тількі ввечері, але і вночі на лижах та сноубордах.
Для найменьших тернополян планують відкрити спеціальну групу раннього розвитку гірськолижних талантів, а для школярства міста парк готовий проводити екскурсії «Історія Савич-парку» з презентацією зимових видів спорту та з покатушками на сноутюбах.
Як і у минулі роки на гірці будуть тренуватися наші зірочки з гірськолижної школи «Екстрим», плануються щомісячні змагання для любителів лиж та сноубордів.
Віталій Кирилов, директор «Савич-парку»: «До мене вже звертаються люди, які почули про наш маленький Буковель з проханням організувати їм зимовий відпочинок. Я думаю, що це класно, що наша гірка набирає популярності і стає ще однією туристичною родзинкою тернопільської зими.»

Leave a reply